Asfaltový pás Guttabit A 330 H

Asfaltový pás Guttabit A 330 H (1)

Oxidované asfaltové pásy A 330 H z hadrové lepenky se užívají pro doplňkové hydroizolační funkce v konstrukcích budov (např. jako výztužné vložky do povlakových krytin v kombinaci s mokrými asfaltovými nátěry, jako… Více informací

 Skladem 
23,99
19,83 bez DPH
DPH:
21 %
m2
Zboží lze koupit po 20 m2.
Výrobce:
Gutta
Katalogové číslo:
1731703
Záruka:
2 roky

Oxidované asfaltové pásy A 330 H z hadrové lepenky se užívají pro doplňkové hydroizolační funkce v konstrukcích budov (např. jako výztužné vložky do povlakových krytin v kombinaci s mokrými asfaltovými nátěry, jako provizorní krytí menších staveb, jako pojistná izolace nebo pro jiné účely přiměřené vlastnostem pásu).

Separační nebo pojistný pás pod skládané těžké krytiny. Provizorní krytina na dřevěném bednění. Asfaltové pásy Guttabit A 330 H nejsou vhodné pod asfaltové šindele. Role jsou zabezpečeny proti rozbalení papírovým obalem. Role musí být chráněny před přímým slunečním zářením, povětrnostními vlivy  a jinými zdroji tepla, které by mohly způsobit u pásů deformaci. Při odběru menším než jedna paleta, jsou role dopravovány v leže a může tak dojít k lehké deformaci, bez vlivu na její funkci. Omezená vodotěsnost. 

  • Odolný vůči mechanickému poškození
  • Nízká propustnost pro vodní páryhygienická a ekologická nezávadnost
  • Dobrá zpracovatelnost za nízkých teplot
  • Snadné provedení oprav při poškození

Parametry

Délka: 20 m

Šířka: 1 m

V balení: 20 m2

Hmotnost: 18 kg

Počet ks na paletě: 48

Zpracovatelnost: od +5 °C

Barva: Černá

Šířka podélného přesahu (neposypaná část): 10 cm