Asfaltový pás Guttabit Al Radon 35

Asfaltový pás Guttabit Al Radon 35 (1)

Tento hydroizolační pás z oxidovaného asfaltu s vložkou z hliníkové fólie kašírované skleněnou rohoží a povrchovou úpravou minerálním jemnozrným povrchem, jehož horní vrstva je tvořena minerálním jemnozrným posypem a spodní… Více informací

 Skladem 
144,99
119,83 bez DPH
DPH:
21 %
m2
Zboží lze koupit po 10 m2.
Výrobce:
Gutta
Katalogové číslo:
1731726
Záruka:
2 roky

Tento hydroizolační pás z oxidovaného asfaltu s vložkou z hliníkové fólie kašírované skleněnou rohoží a povrchovou úpravou minerálním jemnozrným povrchem, jehož horní vrstva je tvořena minerálním jemnozrným posypem a spodní strana je tvořena PE fólií, je určen do vícevrstvých skladeb izolací jako izolace spodní stavby proti zemní vlhkosti.

Zabezpečuje nepropustnost vodních par, což ho předurčuje k izolaci částí střech, zejména v kombinaci s dalšími pásy za účelem parotěsné zábrany. Používá se také samostatně ve vnitřních částech staveb, kde ho lze použít jako zábranu proti radonu. Asfaltové pásy se zatavují nebo mechanicky kotví na vhodný podklad. Asfaltový pás Al Radon 35 musí být při skladování chráněn před přímým slunečním zářením, povětrnostními vlivy a jinými zdroji tepla, které by mohly způsobit u pásů deformaci.

  • Odolný k mechanickému poškození
  • Izolace proti radonu 
  • Snadné provedení oprav při poškození

Parametry

Délka: 10 m

Šířka: 1 m

Tloušťka: 3,5 mm

V balení: 10 m2

Hmotnost: 49 kg

Počet ks na paletě: 20

Zpracovatelnost: od +10 °C

Montáž: natavením pomocí hořáku