Asfaltový pás Guttabit Glass 35

- 30%
Asfaltový pás Guttabit Glass 35 (1)

Tento hydroizolační pás z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skleněné rohože a s oboustrannou povrchovou úpravou, jehož horní vrstva je tvořena minerálním jednozrnným posypem a spodní strana je tvořena PE folií, je určen do… Více informací

 Skladem 
93,10
76,94 bez DPH
Před slevou:
133,00
DPH:
21 %
m2
Zboží lze koupit po 10 m2.
Výrobce:
Gutta
Katalogové číslo:
1731718
Záruka:
2 roky

Tento hydroizolační pás z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skleněné rohože a s oboustrannou povrchovou úpravou, jehož horní vrstva je tvořena minerálním jednozrnným posypem a spodní strana je tvořena PE folií, je určen do hydroizolačních souvrství podzemních částí budov.

Slouží jako izolace proti zemní vlhkosti, stékající vodě i proti tlakové vodě. V hydroizolačních souvrstvích plochých střech se používá jako podkladní vrstva nebo mezivrstva s velkou pevností. Asfaltové pásy se zatavují nebo mechanicky kotví na vhodný podklad. Pás je určen také pro doplňkové hydroizolace v konstrukcích budov, jako podklad pod šindele a klempířské výrobky a také jako separační vrstva či pojistná izolace šikmých střech s prodlouženou živostností. Asfaltový pás Guttabit Glass 35 musí být při skladování chráněn před přímým slunečním zářením, povětrnostními vlivy a jinými zdroji tepla, které by mohly způsobit u pásů deformaci.

  • Odolný k mechanickému poškození
  • Nízká propustnost pro vodní páry
  • Snadné provedení oprav při poškození

Parametry

Délka: 10 m

Šířka: 1 m

Tloušťka: 3,5 mm

V balení: 10 m2

Hmotnost: 49 kg

Počet ks na paletě: 20

Zpracovatelnost: od +5 °C

Montáž: natavením pomocí hořáku