Asfaltový pás Guttabit R 13

Asfaltový pás Guttabit R 13 (1)

Tento hydroizolační pás z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skleněné rohože a povrchovou úpravou minerálním jemnozrnným posypem je určen jako podkladní a pojistná izolace pod skládané krytiny, pro provádění izolací proti… Více informací

 Skladem 
54,00
44,63 bez DPH
DPH:
21 %
m2
Zboží lze koupit po 15 m2.
Výrobce:
Gutta
Katalogové číslo:
1731709
Záruka:
2 roky

Tento hydroizolační pás z oxidovaného asfaltu s vložkou ze skleněné rohože a povrchovou úpravou minerálním jemnozrnným posypem je určen jako podkladní a pojistná izolace pod skládané krytiny, pro provádění izolací proti zemní vlhkosti, jako dočasné izolační opatření, separační nebo ochranná vrstva ve stavebnictví.

Vytvoří plnohodnotnou izolaci ve střešní skladbě. Ve spodních a podzemních stavbách se však nedoporučuje. Je také určen jako doplňková hydroizolace v konstrukcích budov (např. jako podklad pod šindele a klempířské výrobky), jako separační vrstva a pojistná izolace šikmých střech. Asfaltový pás Guttabit R 13 musí být při skladování chráněn před přímým slunečním zářením, povětrnostními vlivy a jinými zdroji tepla, které by mohly způsobit u pásů deformaci. Při odběru menším než jedna paleta, jsou role dopravovány v leže a může tak dojít k lehké deformaci, bez vlivu na funkci.

  • Odolný k mechanickému poškození
  • Nízká propustnost pro vodní páry
  • Snadné provedení oprav při poškození

Parametry

Délka: 15 m

Šířka: 1 m

Tloušťka: 1,5 mm

V balení: 15 m2

Hmotnost: 22,5 kg

Počet ks na paletě: 30

Zpracovatelnost: od +5 °C

Barva: Černá