Doprava ZDARMA

Vybrané materiály z různých kategorií Vám nyní dodáme ZDARMA

Paropropustná kontaktní střešní folie Den Braven PREMIUM (135g) Více informací Doprava ZDARMA  Skladem u dodavatele Paropropustná kontaktní střešní folie Den Braven PREMIUM (135g) Podstřešní membrána sloužící k ochraně podstřešních konstrukcí, tepelných izolací a podstřešních prostor před vlhkostí z deště a sněhu, před prachem a sazemi a před nepříznivými účinky větru. Současně umožňuje, díky své… 50
Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm Více informací Doprava ZDARMA Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm Modulární plechová střešní krytina Zet® (v podobě taškových tabulí) se zřetelně liší od řešení, která jsou k dispozici na trhu. Řada vlastností, které jsou pro ni charakteristické, přináší značné výhody v souvislosti s… 499 + Doprava zdarma!
Modulární plechová krytina Zet® LOOK TK matná taška 350 mm Více informací Doprava ZDARMA Modulární plechová krytina Zet® LOOK TK matná taška 350 mm Modulární plechová střešní krytina Zet® (v podobě taškových tabulí) se zřetelně liší od řešení, která jsou k dispozici na trhu. Řada vlastností, které jsou pro ni charakteristické, přináší značné výhody v souvislosti s… 499 + Doprava zdarma!
Modulární plechová krytina Zet® ROOF HC lesklá SPECIAL taška 350 mm Více informací Doprava ZDARMA Modulární plechová krytina Zet® ROOF HC lesklá SPECIAL taška 350 mm Modulární plechová střešní krytina Zet® (v podobě taškových tabulí) se zřetelně liší od řešení, která jsou k dispozici na trhu. Řada vlastností, které jsou pro ni charakteristické, přináší značné výhody v souvislosti s… 599 + Doprava zdarma!
Modulární plechová krytina Zet® LOOK HC lesklá SPECIAL taška 350 mm Více informací Doprava ZDARMA Modulární plechová krytina Zet® LOOK HC lesklá SPECIAL taška 350 mm Modulární plechová střešní krytina Zet® (v podobě taškových tabulí) se zřetelně liší od řešení, která jsou k dispozici na trhu. Řada vlastností, které jsou pro ni charakteristické, přináší značné výhody v souvislosti s… 599 + Doprava zdarma!