Dřevěné střešní okno CORE s ventilační polohou 78 x 98 cm

- 10%
Dřevěné střešní okno s ventilační polohou (3)
  • Dřevěné střešní okno s ventilační polohou (3)
  • Dřevěné střešní okno s ventilační polohou (2)
  • Dřevěné střešní okno CORE s ventilační polohou (3)
Doprava ZDARMA

Produktová řada střešních oken RoofLITE CORE 500 se vyznačuje otočným středovým závěsem, s elegantní ovládací kličkou umožňující pasivní větrání ve druhé zamčené poloze. Střešní okna typu CORE lze namontovat do jakékoli… Více informací

 Do týdne 
5 521,23
4 563,00 bez DPH
Před slevou:
6 134,70
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
RoofLITE
Katalogové číslo:
138.AAXM4A
Záruka:
10 let

Produktová řada střešních oken RoofLITE CORE 500 se vyznačuje otočným středovým závěsem, s elegantní ovládací kličkou umožňující pasivní větrání ve druhé zamčené poloze.

Střešní okna typu CORE lze namontovat do jakékoli střešní krytiny s výškou profilu 16-120 mm a sklonem střechy 15-90 stupňů.
Exkluzívní provedení oken Vám umožní o 10% vyšší průnik denního světla do místnosti, než v případě oken ostatních značek.
Výrobky produktové řady RoofLITE CORE jsou osazeny níže v úrovní střechy, což zvyšuje nejenom efekt tepelné izolace, ale také vnější estetický vzhled.

Zasklení:
24 mm dvojsklo, s tvrzeným vnitřním sklem (4-16-4H)

Vlastnosti: 
DŘEVO A DŘEVĚNÉ ČÁSTI
Dřevěné rámy a křídla jsou vyrobeny z lamelovaného borovicového dřeva a jsou ošetřeny ochranným nátěrem proti houbám a škůdcům metodou vakuové impregnace, na který je nanesena vrstva laku na vodní bázi za účelem zachování přírodního vzhledu dřeva.

Tepelná izolace:
Střešní okna RoofLITE jsou opatřena dvojsklem o síle 24 mm (sklo plněné argonem), které zajišťuje dobrou tepelnou izolaci. Omezuje tepelné ztráty v zimním období a v letním období je zamezeno přehřátí. Hodnota Uw standardního skla 500: 1,1 W/m2K.

Bezpečnost:
Vnější i vnitřní skleněné tabule našich oken jsou vyráběny z plaveného skla.

Certifikace dřeva:
Jedním z nejvýznamnějších cílů naší společnosti je ochrana životního prostředí.
Proto je pro nás mimořádně důležité, abychom dřevo potřebné pro výrobu získávali z lesů spravovaných metodou trvale udržitelného lesního hospodaření.
Společnost RoofLITE je držitelem certifikátu spotřebitelského řetězce dřeva PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification).
To zajišťuje transparentnost cesty dřeva počínaje lesem a hotovým výrobkem konče, a proto mohou naši zákazníci sledovat cestu dřeva "od kolébky až po hrob".
Certifikát byl vystaven třetí nezávislou organizací, a proto můžeme s jistotou prohlásit, že dřevo potřebné k výrobě pochází z lesů spravovaných metodou trvale udržitelného lesního hospodaření.

Provedení:
Střešní okna a lemování RoofLITE jsou osazeny níže v úrovni střechy, což zvyšuje nejenom efekt tepelné izolace, ale také vnější estetický vzhled.

Montáž:
Montáž střešních oken RoofLITE je jednoduchá.
Princip montáže je zkoušen, testován a dobře znám montážníkům mnoho let. Pro naše zákazníky, kteří si chtějí okno instalovat sami, je přiložen přehledný montážní návod s jednotlivými kroky montáže.

Parametry

Barva: Šedá (RAL 7043)

Dřevěné střešní okno s ventilační polohou (2) Dřevěné střešní okno CORE s ventilační polohou (3)