Geotextilie bílá Guttatex (2x50m) 150 g/m2 - 2 x 50 m

- 23%
Geotextilie bílá Guttatex (1)
  • Geotextilie bílá Guttatex (1)
  • Geotextilie bílá Guttatex (2)
Akce

Geotextilie je vyrobena z netkaného syntetického materiálu. Používá se jako ochranná, oddělující, filtrační vrstva pro různé stavební konstrukce. Zajišťuje dlouhodobé proudění vody a brání pohybu pevných částic ve vodě.… Více informací

 Skladem 
12,95
10,70 bez DPH
Před slevou:
16,82
DPH:
21 %
m2
Zboží lze koupit po 100 m2.
Výrobce:
Gutta
Katalogové číslo:
3754312
Záruka:
2 roky

Geotextilie je vyrobena z netkaného syntetického materiálu. Používá se jako ochranná, oddělující, filtrační vrstva pro různé stavební konstrukce.

Zajišťuje dlouhodobé proudění vody a brání pohybu pevných částic ve vodě. Propustí velké množství vody z podloží, přitom však účinně brání pohybu částeček zeminy, které by mohly znehodnotit horní vrstvu. Produžuje životnost drenážního systému. V systému, kde je zemina schopná vytvořit si vlastní přírodní filtr, může voda prostupovat bez ucpávání pórů geotextilie. Výrobek ochraňuje použitý materiál (např. ochrana izolace proti porušení přisypávanou zeminou). Je využívána při zhotovování podkladních vrstev komunikací, při kultivaci vodních toků a půdních rekultivačních programech. Zároveň podporuje vznik stabilního, přírodního filtru v zemině samotné. Zvyšuje stabilitu staveb na neúnosném podloží.

  • Kvalitní provedení, všestranné použití
  • Ochranna drenážného systému
  • Adaptace na různé druhy podloží
  • Oddělení jednotlivých vrstev

Parametry

Délka: 50 m

Šířka: 2 m

Barva: bílá

Geotextilie bílá Guttatex (2)