Modulární plechová krytina Zet® LOOK TK matná taška 350 mm ICEP 33 - Černá

Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (17)
 • Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (17)
 • Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (12)
 • Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (11)
 • Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (15)
 • Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (10)
 • Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (16)
 • Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (14)
 • Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (13)
 • Plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (5)
Doprava ZDARMA

Modulární plechová střešní krytina Zet® (v podobě taškových tabulí) se zřetelně liší od řešení, která jsou k dispozici na trhu. Řada vlastností, které jsou pro ni charakteristické, přináší značné výhody v souvislosti s… Více informací

 2 - 6 týdnů 
499
412 bez DPH
DPH:
21 %
m2
Zboží lze koupit po 212.5 m2.
Další varianty zboží
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Blachprofil 2
Katalogové číslo:
BP2-06-01-3
Záruka:
15 let

Modulární plechová střešní krytina Zet® (v podobě taškových tabulí) se zřetelně liší od řešení, která jsou k dispozici na trhu. Řada vlastností, které jsou pro ni charakteristické, přináší značné výhody v souvislosti s volbou tohoto produktu.

Mezi hlavní výhody modulárních taškových tabulí Zet® patří unikátní estetiku modulové střešní tašky Zet®look podtrhuje naprostá eliminace viditelných vrutů na povrchu střechy. Důmyslný montážní systém s neobyčejně jednoduchou instalací způsobuje, že jsou vruty skryty pod plechy. Výsledkem je střešní krytina s atraktivním symetrickým vzorem, jehož harmonii neruší žádný upevňovací prvek.

Modulová taška Zet®look v sobě navíc spojuje všechny výhody modelu Zet®roof:

 • vysoký prolis a prolis typu „Z“ (zákonem chráněné řešení) jsou řešení, díky kterým krytina připomíná tradiční keramickou tašku
 • prolis typu „Z“ způsobuje, že mezi moduly vznikají hluboké stíny. Díky tomu krytina prezentuje svou unikátní dynamickou formu za každých světelných podmínek.
 • díky symetrickému tvaru plechů lze provádět montáž libovolným směrem. Symetričnost plechů umožňuje realizovat střídavou montáž, při níž jsou jednotlivé řady plechu vůči sobě posunuté
 • modulová podoba a kompaktní rozměry tabulí umožňují využít efektivní řešení v oblasti přepravy, skladování a organizace na stavbě
 • dedikovaný systém příslušenství doplňuje obraz perfektně propracovaného střešního systému

Přeprava a montáž

Modulární plechová střešní krytina Zet® je dodávaná na nevratných paletách. Pro dodání střechy nejsou vyžadovány specializované dopravní prostředky.
Jedna paleta obsahuje 264 tabule, tj. 212,5 m2 krytin

Lehké moduly umožňují také přepravu na místo pokládky (např. schodištěm), kterou může provést jedna osoba, není nutné používání komplikovaných zařízení.

Vzhledem ke konstrukci tabulí (protlačení typu „Z”), jednotlivé tabule se nesmějí vytahovat přímo z obalu zvednutím vzhůru.

Dříve než zvednete tabuli, zlehka ji potlačte několik centimetrů směrem dopředu, aby se předešlo poškození povlaku tabule, která je umístěna pod ní (podle obrázku).

Modulární plechové střešní tabule Zet® jsou symetrickým profilem, proto směr montáže je libovolný - na pravou nebo levou stranu.  Volba směru montáže může být podmíněna např. estetickými důvody.

Zachovejte vzdálenost latí 350 mm.

Správným způsobem montáže modulárních taškových tabulí Zet® je metoda tzv. „míjení“, podle které jsou řádky jednotlivých tabulí posunuty ve vztahu k sobě navzájem. Toto řešení je možné díky symetrii tabulí. Výhodou takového položení je neexistence kontaktních bodů mezi hranami čtyř tabulí. Kromě toho podélné spoje se nevyskytují na stejných místech, co zvyšuje estetický vzhled krytiny.

Povrchová úprava matná TK

MAT 35 Standard je pozinkovaná konstrukční ocel potažená 35 µm matným organickým povlakem se zrnitým povrchem.

Parametry

Modul: 363 (vzdálenost latí 350) mm

Celková šířka: 1150 mm

Efektivní šířka: 1212 mm

Tloušťka plechu: 0,5 mm

Výška profilu: 50 mm

Výška prolisu: 30 mm

Počet ks na paletě: 264 (212,5 m2)

Doprava: ZDARMA

Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (12) Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (11) Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (15) Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (10) Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (16) Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (14) Modulární plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (13) Plechová krytina Zet® ROOF TK matná taška 350 mm (5)